MBGCN sleuteldag 2019

Zouden de G’s zo goed zijn dat het niet meer noodzakelijk is om er aan te sleutelen?

De opkomst op onze 4e sleuteldag bij Cor Millenaar was minder hoog dan voorgaande jaren. Desondanks was het een gezellige boel en werd er flink geklust.

Onze club aanhanger werd getaxeerd en we hebben de gelegenheid gelijk aangegrepen om de gele en blauwe belijning te verwijderen en ons clublogo erop aan te brengen. Nu alleen nog iets voor op de achterdeuren en even flink wassen, dan ziet de aanhanger er weer helemaal spik en span uit.

Tijdens de sleuteldag zijn er ook een aantal voertuigen, waaronder onze eigen club aanhanger, getaxeerd. Dit is op vakkundige wijze verzorgd door www.autotaxatiecartax.nl  Mocht iemand zijn of haar voertuig nog willen laten taxeren, dan raden we namens de MBGCN deze partij van harte aan.

Namens de MBGCN bedanken we Cor Millenaar en zijn crew voor de gastvrijheid en ondersteuning tijdens onze sleuteldag. Volgend jaar houden we de sleuteldag zoals vanouds weer in het voorjaar en hopen we meer leden te mogen verwelkomen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *